Szkło lakierowane na wymiar

Wysyłka szkła / Możliwe opcje

Pojedyncza Formatka

Dla klientów zamawiających niewielkie ilości formatek mamy do zaoferowania pancerne opakowanie kartonowe wykonane z najtwardszej tektury na rynku.

Najwrażliwszy punkt czyli krawędź szkła jest zabezpieczona potrójnie, a biorąc pod uwagę samo opakowanie poczwórnie. Tak przygotowany pakunek jest w stanie przetrwać wiele niedogodności podróży.

Paleta Ekonomiczna

Jeżeli towar dostarczany jest na terenie Unii Europejskiej i nie jest przeznaczony do dalszej odsprzedaży, tylko wykorzystany na bieżące zlecenia/montaże to proponujemy dostawę na palecie gdzie wszystkie formatki (przedzielone tektura, papierem lub korkami) złączone są ze sobą, następnie zabezpieczone folią, tekturą/styropianem oraz deskami. Jest to sprawdzony bezpieczny sposób wysyłki.

Tutaj zdjęcie przygotowanych do wysyłki palet

Paleta Dystrybutor

Jeżeli chcesz mieć towar na magazynie, lub interesuje cię porządne zabezpieczenie przesyłki w podróży z łatwym rozładunkiem i przemieszczaniem tafli po budowanie, gdzie nie obchodzimy się z gołym szkłem, ale zabezpieczonym do noszenia i składowania, to polecamy ten wariant.