FAQ

   Zbiór powszechnych pytań na temat lakierowania szkła lub wyślij zapytanie e-mail

Średni czas zamówienia to 14 dni, może się on wydłużyć lub skrócić (o czym informujemy na bieżąco) w zależności od obłożenia na produkcji, hartowni, lakierni. Na ogół jednak bardzo szybko realizujemy zlecenia, co jest naszą przewagą.

Jeżeli interesują cię znaczne ilości seryjnie pomalowanych formatek to zapraszamy do kontaktu telefonicznego/mailowego w celu dogadania szczegółów.

Dla stałych klientów/powracających posiadamy system rabatowy.

Proszę sprawdzić zakładkę w menu pt „wysyłka” proponujemy 3opcje w zależności od rozmiaru zlecenia.

Posiadamy duże możliwości jeżeli chodzi o personalizowane zamówienia. Maszyna CNC lub stół do rozkroju pozwalają na docięcie różnych wymyślnych kształtów. Możecie Państwo wysyłać rysunki CADowskie w formacie dxf, które można później importować do maszyny. Maszyna CNC pozwala również na nadawanie krawędzi różnych kaskadowych kształtów.

Na lakierni przygotowywane są kolory wg wzornika RAL oraz NCS. Na Państwa życzenia możemy przygotować i wysłać próbkę, w celu weryfikacji czy dany kolor jest odpowiedni do aranżacji.

Posiadamy możliwość druku UV, co pozwala na przenoszenie zdjęć/obrazów/grafik z komputera na szkło, jest to bardzo satysfakcjonująca dla oka technika, dużo lepsza od klasycznych folii.

Posiadamy w ofercie szkło które nie powoduje odbicia lustrzanego, w pomieszczeniach mocno nasłonecznionych jest często duży atut, a materiał wciąż wygląda bardzo dobrze dla oka, szlachetnie.